UYARILAR VE KURALLAR ~ Tarihi ve Turistik Yerler

UYARILAR VE KURALLAR

Sitemizde yer alan makaleler  çeşitli kaynaklardan alınmaktadır ,bu makaleler Kaynak gösterilerek sitemize eklenmektedir. Sitemizde yer alan tüm videolar ise kaynak kodları ile video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakkı sorumluluğu bu sitelere ait olup, videolar ise sunucularımızda yüklü değildir.Gerçeği yansıtmayan veya telif hakkı içeren makaleleri veya videoları hak sahipleri İLETİŞİM bölümden mesaj ataması  halinde UYAR-KALDIR yöntemi işletilerek, istenen içerik iki iş günü içerisinde siteden kaldırılır.
İletişim adresi sitemizde mevcuttur...

1- Sitemizde yazılan yorumlardan tamamen yorumu yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz www.tarihiyerlerimiz.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.

4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; Site yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.

6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.

7- Sitede, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack , appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.

8- Reklam icerikli kullanıcı adı kullanmak yasaktır ( Ör:domain.com )

9- Site ile ilgili sorunlarınızı  lütfen İletişim bölümüne yazınız. Sitenin  başka yerlerine sayfalarına şikayet, sorun dile getirme gibi konular silinecektir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Kayıtsız kullanıcılar anonim seçeneği ile yorum yapabilirler.Unutmayın yorumlarınız yönetici onayından geçecektir.